HILARY DUFF FAN CLUP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hilary Duff Hayranları Merak Ettiğiniz Her şey bu alanda Gir ve Hemen ÜYE OL!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

HiLary'nin SırLarı

2 posters
YazarMesaj
Gospel.
Co admin
Co admin
Gospel.

HiLary'nin SırLarı Empty
MesajKonu: HiLary'nin SırLarı   HiLary'nin SırLarı EmptyÇarş. Ağus. 05, 2009 3:58 am

HILARY’NİN SIRLARI

İNSANLARA YARDIM ETMEK İSTİYORUM
En büyük amacım her zaman en iyisini yapmak.İyi bir arkadaş olmak,dünyayı daha iyi bir yere dönüştürmeye katkıda bulunmak ve hayatımın her anından keyif almak.

ENDİŞELERİM VAR!
Bir organizasyona katıldığımda hep " Ya kimse gelmezse,ya yanlızca dört kişi olursa! " diye hep endişelenirim.

ANNEM BİR HARİKADIR
Annemle harika bir ilişkim var.Ona herşeyi söylerim.O,benim örnek aldığım,bana ilham veren insan.Çok iyi yürekli ve güçlü bir kadın.

LİNDSDAY HAKKINDA DÜŞÜNDÜKLERİM...
Bence o çok yetenekli bir kız.Gerçekten insanların birbilerinin arkasından neden kötü konuştuklarını anlamıyorum.Çünkü bu çok gereksiz.

HAYRANLARIMI SEVİYORUM
Bu harika birşey çünkü,şu anda bir yere geldiysem buna hayranlarım sebep oldu.Gittikçe zorlaşıyor ama her zaman çok güzel ve karşılıklı.

BEN SADECE NORMALİM...
Aslında çok normal bir kızım.İnsanlar televizyonlarda olduğum için bunu tersini düşünüyor.Eve geldiğimdeyse çöpü dışarı çıkarıp,köpeğimi besleyip,yatağımı toplayan biriyim yanlızca.

OKULA GİTMEDİM
7 yaşımdan itibaren evde eğitim gördüm.Bazen kaçırdığım çok şey olduğunu düşündüğüm oldu.Mesela sınıf maçlarına gidip,derste arkadaşlarımla notlaşmak gibi.

VETERİNER OLMAK İSTİYORDUM
Ama sonra fark ettim ki,hayvanların ölümüne daynamayacağım.Bu yüzden vazgeçtim.Çocuklarla ve hayvanlarla çalışmak harika birşey yine de.

KARDEŞİMİ ÇOK SEVİYORUM...
O gerçekten çok zekidir.Hakkımda yalan bir haber çıktığında,huzursuzluğumu geçirmek için ilk konuştuğum insan odur.O benim en iyi arkadaşım.
<3alara

<3alara

HiLary'nin SırLarı Empty
MesajKonu: Geri: HiLary'nin SırLarı   HiLary'nin SırLarı EmptyC.tesi Haz. 12, 2010 1:03 am

Sırsa Nie söledi oLsn Biz SakLarz Sırrrını king

HiLary'nin SırLarı
1 sayfadaki 1 sayfası